Logisztikus

Munkavégzés helye: Környe (Komárom-Esztergom megye)
Jelentkezési határidő: 2021. szeptember 01.
Várható kezdés: 2021. szeptember 02.

Henkel Magyarország Környe-Tatabányai Ipari Parkban lévő gyártó cége logisztikus munkakörben hirdet felvételt.

Elvárások a jelölttel szemben

felsőfokú végzettség Logisztika/ellátási lánc menedzsment területén , 1-2 év tapasztalattal

angol nyelv magabiztos, tárgyalási szintű ismerete

kiváló kommunikációs készség

Excel magas fokú ismerete SAP vagy más vállalatirányítási rendszerrel együtt

erős tervező készség, jó szervező, egyszerre több feladatra is koncentrálni tudó személyiség

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

német nyekvtudás

Feladatok

- külső raktárak működésének felügyelete
- veszélyes anyagokra vonatkozó szállítási és raktározási szabványok betartásának biztosítása
- logisztikai költségek optimális szinten való tartása
- együttműködés a szervezeti egységekkel
- kapcsolattartás a szolgáltatókkal
- auditokon és logisztikai projektekben való részvétel