Office Manager

Munkavégzés helye: Budapest II. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. augusztus 30.
Várható kezdés: 2021. augusztus 31.

Herius Capital Zrt. Office manager pozícióban keresi új munkatársát, Budapest II. kerületi irodájába.

Elvárások a jelölttel szemben

Felsőfokú végzettség

Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Jó problémamegoldó készség

MS Office programok magabiztos ismerete

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban

Feladatok

Vendégek fogadása
Irodai eszközök, kiegészítők beszerzése
Az iroda rendjének felügyelete, irodai ügymenet szervezése
Iroda üzemeltetésével (karbantartókkal, takarító személyzettel) kapcsolattartás, problémák megoldása

Vezetők operatív munkájának támogatása

Beszerzések kezelése, leltárkezelés
Mobilflotta kezelése,kapcsolattartás az ügyfélreferenssel, Autóflotta kezelése
Megrendelések,szerződések előkészítése és folyamatkövetése, iktatása

Titkársági feladatok ellátása

Pénzügyi asszisztencia, szakmai vezető irányításával

HR asszisztencia, szakmai vezető irányításával

Jelentkezni a Talentuno oldalán lehet:

vagy a career.op20@gmail.com email címen