Számviteli munkatárs

Hirdetés feladója: AVIS Group Business Support Centre Kft.
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
Avis Group Business Support Centre Kft. A világ egyik legnagyobb autókölcsönzõjeként anyavállalatunk, az Avis Europe 2004-ben Budapesten létrehozta pénzügyi és adminisztratív szolgáltató központját. A központ kizárólag az Avis Europe hálózatának végez tevékenységet. Ismerj meg minket! Örömmel fogadjuk -elsõsorban- pályakezdõk jelentkezését az aktuális álláslehetõségeinkre. Szolgáltató központunk folyamatosan szerzõdik további Avis leányvállalatokkal, így munkahelyeink száma is hétrõl hétre gyarapodik.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Felsõfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel
  • Erõs középfokú ANGOL nyelvtudásod szívesen használnád napi szinten
  • Magabiztosan használod az MS Office-t, az Excelt kiemelten
  • Képes vagy precíz és pontos munkavégzésre akkor is, ha határidõk szorítanak

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

  • Pénzügyi/számviteli területen, vagy SSC-ben szerzett 1-2 éves tapasztalat

Feladatok

  • Hitelkártya-társaságoktól beérkezõ pénzek banki egyeztetése, allokálása az Avis leányvállalatai között
  • Hitelkártya-társaság felé történõ kifizetések elõkészítése
  • Havi / éves zárással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Fõkönyvi számlaegyeztetések
  • Kapcsolattartás a hitel kártyatársasággal és a Bracknell-i Avis központtal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklõdésedet, kérjük, a lenti e-mail címre küldd el magyar és idegen nyelvû önéletrajzodat, illetve motivációs leveledet a pozíció megnevezésével, valamint a fizetési igényed és referenciakód feltüntetésével: AVIS Group Business Support Centre Kft. 1027 Budapest, Henger u. 2. E-mail: job@bsc.avis-europe.com www.avis-bsc.hu