Flottaoperátor (olasz nyelvtudással)

Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. október 26.
Várható kezdés: 2021. október 27.

A Waberer’s International Nyrt. Európa vezető nemzetközi komplett kamion rakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében , és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén. A társaság tevékenységei a szabványos raklapos áruk hosszú távú nemzetközi szállítására, belföldi szállításra, száraz- és hűtött áruk tárolására és terjesztésére, valamint nemzetközi közvetítésre terjednek ki. A Waberer’s több mint 2800 darab, átlagosan körülbelül 2 év életkorú nyerges vontatóból álló flottája mintegy 450 millió kilométert tett meg Európa útjain 2019 során. A társaság belföldi logisztikai raktárkapacitása meghaladja a 241 000 m2-t.

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő: H-P 08:00-17:00 Azokon az ünnepnapokon, amelyek csak magyarországi Ünnepek dolgoznak a kollégák, hiszen a nemzetközi fuvarozás nem áll le. Munkaidőn kívül is előfordulnak hívások, hiszen bármikor történhet valami fuvar közben, amiről értesíteni kell a partnert.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Középfokú végzettség;
  • Magabiztos, tárgyalási szintű angol és olasz nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Dinamikus, önállóan dolgozni tudó higgadt személyiség;
  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • Ügyfélorientált szemlélet;
  • Kitűnő kommunikációs készség, határozottság;
  • Problémamegoldó- és szervező készség, proaktivitás;
  • Értékesítői véna;

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • ÉS Olasz (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban
  • Olasz - Felsőfok, szóban és írásban

  • Szakirányú végzettség (logisztikai vagy külkereskedelmi terület);
  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási, logisztikai területen szerzett tapasztalat;
  • Értékesítési tapasztalat;
  • További idegen nyelvek: lengyel/francia/spanyol tárgyalási szintű ismerete.

Feladatok

  • Nemzetközi közúti fuvarok szervezése és lebonyolítása;
  • A rendelkezésre álló fuvarkapacitás értékesítése;
  • Ügyfélkör kiépítése, forgalom növelése, új megbízók akvirálása;
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel;
  • Árajánlatok összeállítása, letárgyalása;
  • A kapacitások optimális kihasználása, az üres futások és várakozási idők minimalizálása;
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, adminisztrálása.