Javítóműhely munkatárs (pályakezdőknek is!)

Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. október 05.
Várható kezdés: 2021. október 06.

A Waberer’s International Nyrt. Európa vezető nemzetközi komplett kamion rakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében , és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén. A társaság tevékenységei a szabványos raklapos áruk hosszú távú nemzetközi szállítására, belföldi szállításra, száraz- és hűtött áruk tárolására és terjesztésére, valamint nemzetközi közvetítésre terjednek ki. A Waberer’s több mint 2800 darab, átlagosan körülbelül 2 év életkorú nyerges vontatóból álló flottája mintegy 450 millió kilométert tett meg Európa útjain 2019 során. A társaság belföldi logisztikai raktárkapacitása meghaladja a 241 000 m2-t.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Középfokú, szakirányú végzettség pl.; közlekedés gépészeti technikus, autószerelő, karosszéria lakatos;
  • 2 Műszakos munkarend vállalása;
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

  • Több éves szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.
  • C,E kategóriás jogosítvány
  • Tehergépjármű szerelésben, szerzett tapasztalat (Volvo, DAF, Mercedes)

Feladatok

  • Járműveinkhez kapcsolódó valamennyi műszaki állapotvizsgálati, hibafeltárási, hibaelhárítási, valamint beállítási és felújítási műveletének elvégzése;
  • Sérült gépjárművek javítása a kárfelvételi jegyzőkönyv, vagy munkalap alapján;
  • Berendezések és szerszámok karbantartása;
  • Gépjárművek időszakos szervizelése, felülvizsgálata, karbantartása;
  • Műszaki vizsgára való felkészítés;
  • Állapotfelmérés és környezetvédelmi felülvizsgálat;
  • Jármű-diagnosztika;
  • Alkatrész-, olajcsere.

https://talentuno.com/fast-track-application/javitomuhely-munkatars#OSA4208 vagy a career.op20@gmail.com email címen