Kockázatkezelő

Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. október 04.
Várható kezdés: 2021. október 05.

A Waberer’s International Nyrt. Európa vezető nemzetközi komplett kamion rakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében , és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén.

Elvárások a jelölttel szemben

3-5 Éves szakmai tapasztalat, kifejezetten kockázatkezelő tevékenységet is tartalmazó munkakörben;
Felsőfokú végzettség;
Releváns szakmai képzettség;
Pénzügyi vagy gazdasági területen szerzett tapasztalat;
Excel magabiztos ismerete;
Társalgási szintű aktív nyelvtudás.

Ambiciózus és proaktív személyiség;
Önálló, precíz munkavégzésre való képesség;
Kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

SAP Ismeret
SSC Környezetben szerzett munkatapasztalat

Feladatok

Hitelezési kockázat és kockázatkezelési folyamatok és ehhez kapcsolódó területek ismerete;
Vevők pénzügyi adatainak vizsgálata és elemzése, valamint kockázati besorolásának értékelése;
Új vevők minősítése, meglévő vevők hitelkereteinek rendszeres felülvizsgálata, hitelkeret ajánlások, előterjesztések készítése döntéshozatalra;
Problémás vevők rendeléseinek/megbízásainak kezelése;
Proaktív és szoros együttműködés a vevőkkel;
Rendszeres riportok készítése.