Senior Tesztmérnök

Munkavégzés helye: Székesfehérvár (Fejér megye)
Jelentkezési határidő: 2021. október 28.
Várható kezdés: 2021. október 29.

A HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat (Internet of Things). A vállalat vezető világmárkái többek között az AKG®, Harman Kardon®, Infinity ®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® és Revel® . Az utakon több mint 25 millió személygépjármű rendelkezik a HARMAN audio és infotainment rendszereivel.

Elvárások a jelölttel szemben

  Villamosmérnök végzettség;
•    Angol nyelvtudás;
•    Elektronikai gyártásban szerezett 2-3 éves tapasztalat

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban

Feladatok

 Együttműködés az ajánlat készítésben a vevők számára, specifikációk vagy minták alapján;
•    A teszt koncepció és specifikáció meghatározása, bevezetése (ellenőrzési folyamatok önálló definiálása);
•    Részvétel az új termék bevezetéséhez kapcsolódó megbeszéléseken (Indusztrializáció B mintától, Test Specification, Team1, Layout megbeszélések stb.);
•    A tesztelési költségek csökkentése a teszttervezés optimalizálásával;
•    Együttműködés az új gyártási technikák és technológiák bevezetésében;
•    Beszállítók ajánlatainak beszerzése és kiértékelése, javaslattétel beszállítók kiválasztására, kivitelezés optimalizálása;
•    A teszterek (eszközök, berendezések) beszerzésének koordinálása és felkövetése;
•    A teszterek hardverének és szoftverének fejlesztése (új tesztlépés létrehozása és implementálása), teszter felkészítése a termelési mintára;
•    Tesztlefedettség növelése; újabb mérési, vizsgálati és ellenőrzési módszerek tervezése és bevezetése helyi és más Harman gyáregységeknél;
•    Együttműködés a többi gyáregységek mérnökségeivel a standardok, keretrendszerek és eszközök kifejlesztésében, tapasztalatok, hibák visszacsatolásában;
•    Harman gyárak (QT, SU, SR stb.) tesztmérnökségeinek helyi és távoli támogatása;
•    Mérőképesség fejlesztése és kiértékelése (MSA), költséghatékony megoldások keresése és alkalmazása