Belsőépítész

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. november 08.
Várható kezdés: 2021. november 09.

Xdot Építésziroda Kft. új munkatársát keresi belsőépítész/építésztervező munkakörben.

Elvárások a jelölttel szemben

Mit várunk el?

  • Legyen minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalatod
  • Légy precíz és igényes munkád során, melyhez a nevedet adod
  • Építész engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése a szakági alvállalkozók koordinálása mellett; jogszabályoknak, szakmai és megvalósíthatósági követelményeknek megfelelően, kapcsolattartás a hatóságokkal, szakhatóságokkal
  • Generál tervezési folyamatokban gondolkodást, folyamat tervezést, szakági koordinációt, egyeztetést és ellenőrzést, tapasztalatot projektvezetés terén
  • ArchiCAD magas szintű ismeretét (fóliák kezelése, nézettérkép kezelése, publikálási készlet összerakása, réteges szerkezetek, átépítési szűrő használata, 3D modellezés)

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

gernerál folyamatok tervezése, koordinálás, egyeztetés, ellenőrzés

Jelentkezni a Talentuno oldalán keresztül lehet: https://talentuno.com/fast-track-application/epitesz-tervezo-belsoepitesz#OSA4208