Üzlettámogató munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. december 03.
Várható kezdés: 2021. december 06.

A MVÜK Zrt. egy gyorsan fejlődő, magyar tulajdonú, vállalati üzleti közösségépítéssel foglalkozó cég. Ügyfeleink magyarországi és külföldi tulajdonú kis-, közép- és nagyvállalatok. Fő tevékenységeink a rendezvényszervezés és üzleti kapcsolatok menedzselése.

Elvárások a jelölttel szemben

  • KKV területen szerzett irodai munkatapasztalat.
  • Vállalati számlázásban szerzett gyakorlati ismeretek
  • Pozitív, dinamikus, megbízható, megnyerő személyiség
  • Jó megjelenés és kommunikációs készség
  • Precizitás, részletorientáltság, monotonitástűrés
  • MSExcel haladó szintű ismerete, minimum egy év napi szintű használattal szerzett tapasztalat.
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Párhuzamos feladatvégzés, változó környezethez alkalmazkodás,
  • CRM rendszer használatában szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Rendezvényszervezési tapasztalat
  • MiniCRM ismerete
  • Számlázz.hu ismerete
  • MS Teams platform ismerete

Feladatok

  • Rendezvényszervezési feladatok koordinálása,
  • Ügyfélszerződések készítése,
  • Számlázás és behajtási feladatok, napi ügymenet végzése.
  • Ügyfélkapcsolattartás- telefonon és emailen egyaránt
  • Kapcsolattartás külső könyvelővel, bérszámfejtővel
  • Üzemeltetési feladatok ellátása
  • Rendszeres és eseti riportok készítése