Junior Media Executive

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. november 29.
Várható kezdés: 2021. november 30.

Az OMG Hungary ügynökségi csoport az Omnicom Group globális vállalatcsoport tagja, mely több mint 5000 ügyfélnek, 100+ országban kínál teljeskörű marketing- és médiaszolgáltatást. Az OMG Hungary tagjaként az OMD és PHD médiaügynökségek működnek Magyarországon. Kiváló stratégiai hátterünk, többévtizedes szakértelmünk és adatvezért megoldásaink segítségével piacvezető márkákkal és igazi love brandekkel dolgozunk együtt. Ha szeretnél szakértőktől tanulni és szakértővé válni az offline vagy online média terén, kezdd nálunk karriered és építsük együtt a legsikeresebb kampányokat!

Elvárások a jelölttel szemben

- Monotóniatűrés

- Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban

- Excel haladó szintű ismerete

- folyékony angol nyelvtudás

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban

Feladatok

  • Médiakampányok megrendelőinek elkészítése és kiküldése a különböző csatornáknak
  • Kapcsolattartás médiatulajdonosokkal
  • Kreatív anyagok leadásához szükséges információk összeállítása
  • A kampányok követése, szükség esetén finomhangolása
  • A kampány lezárását követően utóértékelés és pénzügyi adminisztráció
  • Versenytárs- és egyéb elemzések, jelentések készítése
  • Media Manager munkájának támogatása, döntéselőkészítés.