Marketing vezető

Munkavégzés helye: Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)
Jelentkezési határidő: 2021. december 01.
Várható kezdés: 2021. december 02.

Miskolc Holding Zrt. Marketing vezetőt keres.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Legalább 5 éves tapasztalat hasonló területen (marketing menedzser), referencia igazolást, referencia munkák bemutatását kérünk,
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Önálló munkavégzés, precizitás, kiváló problémamegoldó képesség
  • Kreativitás, nyitott, proaktív attitűd, jó szervező készség
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel, PDF Editor, Canva, Later)
  • Aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban)

Az ideális jelölt:

  • Rugalmas, proaktív személyiség
  • Változások kezelésében kezdeményező, ambiciózus
  • Átfogó és komplex látásmóddal és jó problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Kiválóan kommunikál
  • Magas fokú terhelhetőség
  • Kiváló elemző képesség, összefüggésekben való gondolkodás
  • Csapat irányításban való tapasztalattal rendelkezik

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

  • Turisztikai területen (fürdő, szálloda) szerzett szakmai tapasztalat

Feladatok

Főbb feladatok:

  • A Társaság, és az üzemeltetésében lévő három fürdő marketing stratégiájának és a megvalósítási tervének kialakítása
  • Közösségi média kommunikációs és marketing kampányok tervezése, megvalósítása
  • A vezetés által elfogadott stratégia és megvalósítási terv szerinti koordinációja
  • Az általa irányított szervezeti egység munkavállalóinak fejlesztése és menedzsmentje.
  • Google kampányok tervezése és megvalósítása
  • Offline és online marketing megjelenések tervezése, beállítása és nyomon követése
  • On-page optimalizálási folyamatok megtervezése, kivitelezése és koordinálása
  • Átfogó keresőszó analízis elkészítése
  • Weboldal tartalomfrissítése
  • Célcsoport specifikus sales és marketing kiajánlóinak elkészítése.
  • Különböző rendezvényekre és a szezonok idejére a rendezvény kommunikációs és marketing tervek elkészítése, a rendezvények kommunikációjának koordinációja, megjelenések megtervezése és menedzsmentje
  • On és offline kommunikációs és marketing eszközök terveztetése és beszerzése
  • Marketing szövegírási feladatok elvégzése valamint influencer marketing

https://talentuno.com/fast-track-application/marketing-vezeto#OSA4208 vagy a career.op20@gmail.com email címen