Workspace Advisor

Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. november 02.
Várható kezdés: 2021. november 03.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Minimum BSc vagy BA végzettség építész, belsőépítész, tervező szakokon és 2+ év releváns szakmai tapasztalat közületi/iroda piacon (kizárólag lakberendező nem!)
  • Tárgyalóképes angol és magyar nyelvtudás
  • Tervező és grafikai programok stabil ismerete (minimum: Archicad, Photoshop, InDesign)
  • Dolgozott már csapatban, tud és akar is csapatban dolgozni
  • Rugalmasan kezeli időt és a teret
  • Terhelhetőség, bírja a nyomást
  • Képes önállóan munkát végezni, döntést hozni
  • Nem ijed meg a kiszámíthatatlan munkamennyiségtől
  • Bírja a monotonitást

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

  • Proaktív szemléletmódú és megoldás-fókuszú,
  • Rugalmas és nem riad vissza a folyamatos változásoktól
  • Kritikus gondolkodású
  • Érti és ismeri az irodapiacot
  • Jártas, érdekelni a szervezet fejlesztés, szervezet pszichológia
  • Vett már részt design sprinteken, ismeri a design thinking módszertant
  • Nem az év irodáját akarja megtervezni, hanem jó irodákat
  • Tud vezetni, rendelkezik ehhez megfelelő dokumentumokkal és gépjárművel

Feladatok

  • Ügyfél igények megértése és felmérése
  • Design research folyamatokban való aktív részvétel
  • Tervezési programok és elvárások megfogalmazása, visszaellenőrzése
  • Alaprajzi tervezés ún. lease planek készítése
  • Kimutatások, összegzések készítése és prezentálása
  • Árazatlan költségvetés készítése
  • Design development
  • Projekt koordináció és menedzsment