Sales representative

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. december 02.
Várható kezdés: 2021. december 03.

Talentuno Technologies Zrt. új csapattagját keresi sales representative munkakörben.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Releváns értékesítési tapasztalat / pre-sales / telelesales / lead generálás területén - fontos, hogy tudj üzleti eredményekben és folyamatokban gondolkodni
  • Kiváló adminisztratív és cold call  készségekkel kell rendelkezni
  • Elengedhetetlen a kiváló kommunikációs készség  írásban és verbálisan is
  • Használt szoftverek: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, Google Apps, Google Drive és CRM / ERP rendszerek ismerete alap elvárás
  • Pörgős környezetben való munkavégzés képessége, monotonitástűrés
  • Ambiciózus, szorgalmas és sikerre törekvő személyt keresünk, aki karrier -előrehaladás és előrelépés lehetőséget szeretne vállalkozásunkban elérni

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

  • BA diploma előny, lehetőleg közgazdasági területen szerzett tapasztalattal
  • Recruitment területen szerzett  tapasztalat előnyt jelent
  • az angol nyelvtudás előny

Feladatok

Ebben a szerepben a következő csapat tagja leszel:

  • Sales csapat - Magyarország: ők biztosítják cégünk növekedését és szerzik az új ügyfeleket egyedi recruitment megoldásainkra a magyar piacon

A pozíció célja

  • A Talentuno-ban dolgozó Sales Managerek támogatása új potenciális ügyfelek megkeresésével, találkozók egyeztetésével nagy volumenben. A Talentuno brand professzionális képviselete a piacon és a folyamatos üzleti fejlődés támogatása.

Feladatok és felelősségi kör (Targets and KPIs)

  • Legyél az egyik kulcsszereplője cégünknek, aki segít felépíteni a toborzási piac első közösségi toborzásra  alapuló recruitment platformját
  • Teljesítsed a meghatározott B2B értékesítési célokat és teljesítménymutatókat határidőn és költségkereten belül
  • Szervezz találkozókat leendő potenciális ügyfelekkel nagy volumenben telefonon, emailben, chat-en
  • Vállalj felelősséget a teljeskörű pre-sales folyamatokra, amely a potenciális ügyfél megtalálásától és kapcsolatfelvételtől az online és offline találkozók szervezéséig terjed és ötleteiddel segítsd ennek folyamatos fejlesztését
  • Légy csapatjátékos és nyitott a divíziók közötti kooperációra az elégedett ügyfél élmény érdekében
  • Mindenkitől alapelvárás, hogy a folyamatos személyes fejlődésre törekedjen

https://talentuno.com/fast-track-application/sales-representative#OSA4208 vagy a career.op20@gmail.com email címen