Könyvelő

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. december 03.
Várható kezdés: 2021. december 06.

Ingram Micro Magyarország Kft. könyvelő munkatársat keres

Elvárások a jelölttel szemben

  • Szükséges legalább középfokú pénzügyi-számviteli végzettség,
  • Pénzügyi területen legalább 2-3 éves gyakorlat
  • Alapszintű angol nyelvtudás szükséges, írásban elsősorban
  • Magas szintű MS Office (főként Excel) ismeret

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok

Előnyt jelent

  • Mérlegképes könyvelői vagy felsőfokú szakmai végzettség
  • Az ügyfelekkel való kapcsolattartásban vagy multinacionális környezetben AR területen szerzett tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás

Feladatok

  • Vevői folyószámla könyvelés.
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, reklamációk kezelése.
  • Kintlévőség kezelési folyamat koordinálása, felügyelete.
  • Szerződések, okiratok ellenőrzése, kezelése, nyilvántartása.
  • Bankkal kapcsolatos adminisztráció, banki utalások összeállítása, tranzakciók rögzítése és könyvelése.
  • Aktív részvétel a havi és az éves zárásokban.
  • Közreműködés a könyvvizsgálatban.

https://talentuno.com/jobs/ar-accountant#OSA4208 vagy a career.op20@gmail.com email címen