Befektetés-ösztönzési menedzser

Munkavégzés helye: Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)
Jelentkezési határidő: 2022. január 24.
Várható kezdés: 2022. január 25.

Miskolc Holding Zrt. befektetés-ösztönzési menedzsert keres.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Felsőfokú végzettség,gazdasági vagy műszaki végzettség előny
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat
  • A Microsoft Office programok magas szintű ismerete és magabiztos használata
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás és középfokú angol nyelvvizsga

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

  • A befektetés-élénkítési célú infrastruktúra fejlesztési programok generálása, koordinálása, menedzselése
  • Nemzetközi és hazai cégekkel, fontos iparági szereplőkkel aktív kapcsolatteremtés és azok folyamatos menedzsmentje
  • Befektetési portfóliók kialakítása•Befektetési ajánlatok készítése, városi prezentációk frissítése, aktualizálása, fordítása
  • Befektetői tárgyalások bonyolítása, szerződéskötés támogatása
  • A befektetés-ösztönzési feladatokról beszámolók, jelentések, prezentációk készítése
  • A befektetés-ösztönzési szervezetek képviselete, kapcsolattartás szakhatóságokkal és más szervekkel
  • Miskolc város gazdaságfejlesztési és városfejlesztési feladatainak megvalósításában való részvétel