Gazdaságfejlesztési menedzser

Munkavégzés helye: Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)
Jelentkezési határidő: 2022. január 25.
Várható kezdés: 2022. január 26.

Miskolc Holding Zrt.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörbenszerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • A Microsoft Office programok magas szintű ismerete
  • kőzépfokú angol nyelvtudás

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

AutoCAD programok ismerete előny

Feladatok

  • Ipari park és iparterület fejlesztésekhez kapcsolódó projektek menedzselése
  • Műszaki jellegű kérdésekben a befektetés-ösztönzési szervezet támogatása
  • Területek kiajánlását bemutató térképek, dokumentációk összeállítása
  • Segítségnyújtás háttéranyagok elkészítésében
  • Adatszolgáltatások, prezentációk előkészítése
  • Közreműködés befektetői látogatások megszervezésében, tárgyalások lebonyolításában
  • Szerződéskötések előkészítésének szakmai támogatása műszaki kérdésekben
  • Új beruházások infrastrukturális feltételeinek biztosítását célzó feladatok kezelése, koordinálása
  • A befektetők részéről felmerülő konkrét igények kezelése, szakszerű végrehajtásának ellenőrzése
  • A befektetők és az érintett egyéb szereplőkközötti kommunikáció biztosítása