Értékesítő

Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2022. január 18.
Várható kezdés: 2022. január 19.

SZÍVÜGYÜNK AZ ENERGIAHATÉKONY, KÖRNYEZETBARÁT INGATLAN Napelem. Klíma. Hőszivattyú. Missziónk, hogy segítsünk ügyfeleinknek megújuló energiával ellátni az ingatlanjukat és energiahatékony, környezetbarát épületekkel gazdagodjunk. Napelemes rendszerek mellett hőszivattyús-, klímás- és norvég fűtőpaneles rendszereket is tervezünk és telepítünk. Szakértelem és ügyfélközpontúság a fő hitvallásunk. SolarKit napelemes rendszerek: áram és fűtés az otthonában, üzemanyag az autójában.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Lelkes és motivált vagy, hogy Magyarországon környezetbarát, megújuló energiával termeljük meg az áramot.
  • Érdekel és értesz is az ügyfélközpontú értékesítéshez, ismered a meggyőzés pszichológiáját és módszereit.
  • Precízen és lelkesen kommunikálsz ügyfelekkel, tudod, mik a tanácsadói sales fortélyai.
  • Tudsz érvelni, kifogáskezelési technikákat alkalmazni, megnyerő modorod és jó kiállásod van.
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • Saját autó
  • Egyéni vállalkozói tapasztalat
  • Környezettudatosság

Feladatok

Szeretnénk, ha csatlakoznál hozzánk, és együtt fejlesztenénk egy lelkes és ambiciózus céget. A SolarKitnél minden nap azzal a céllal jönnél a munkahelyedre, hogy a lehető legtöbb háztartás és vállalkozás termelje meg magának az áramot napelemes rendszer segítségével.

Továbbá most indul klíma- és hőszivattyús üzletágunk és villanyautó töltő szerelést is vállalunk. Környezettudatosság és 0 forintos villanyszámla megújuló energia termeléssel. Ezek a mi hívószavaink és most Téged is hívunk. Dolgozz velünk, legyél a csapatunk egyik motorja, menő értékesítési munkatárs kerestetik.

Az alábbi linken jelentkezhetsz hozzánk értékesítőnek: https://talentuno.com/fast-track-application/ertekesito#OSA4208