HR toborzási koordinátor - gépjárművezetők toborzására

Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2022. január 25.
Várható kezdés: 2022. január 26.

A Waberer’s International Nyrt. Európa vezető nemzetközi komplett kamion rakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében , és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén. A társaság tevékenységei a szabványos raklapos áruk hosszú távú nemzetközi szállítására, belföldi szállításra, száraz- és hűtött áruk tárolására és terjesztésére, valamint nemzetközi közvetítésre terjednek ki. A Waberer’s több mint 2800 darab, átlagosan körülbelül 2 év életkorú nyerges vontatóból álló flottája mintegy 450 millió kilométert tett meg Európa útjain 2019 során. A társaság belföldi logisztikai raktárkapacitása meghaladja a 241 000 m2-t.

Elvárások a jelölttel szemben

  • minimum középfokú végzettség
  • minimum 1 év fizikai toborzásban szerzett tapasztalat
  • hagyományos és alternatív toborzási csatornák ismerete, online toborzási csatornák és social media magabiztos használata
  • MS Office magabiztos használata
  • kiváló kommunikácós és kapcsolatteremtő készség
  • eredményorientált személyiség
  • dinamikus hozzáállás, felelősségteljes munkavégzés
  • kreatív, önvezérelt, proaktív hozzáállás
  • magas szintű problémamegoldó és szervezési képesség

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

fuvarozásban szerzett tapasztalat, műszaki érdeklődés előnyt jelent

Feladatok

  • az üzletágvezetőktől érkező létszámigények folyamatos nyomon követése és teljesítése
  • részvétel az új munkatársak kiválasztásában, telefonos és személyes interjúk szervezése és lebonyolítása
  • a felvételi folyamat támogatása a toborzás megkezdésétől a beléptetésig
  • folyamatos kommunikáció és kapcsolattartás a jelöltekkel
  • felvételi mutatók és eredményessség nyomon követése
  • kapcsolattartás a társosztályokkal
  • a pozícióhoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása