Ügyfélszolgálati munkatárs

Munkavégzés helye: Vecsés (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2022. január 25.
Várható kezdés: 2022. január 26.

1991 A Gumiflex Kft. 1991-ben alakult székesfehérvári székhellyel, gumiabroncsok kis- és nagykereskedelmi forgalmazása céljából. 1994 Megnyitottuk pécsi telephelyünket, ahol a gumiabroncs és keréktárcsák kis- és nagykereskedelme mellett gumiszereléssel is foglalkozunk, korszerűen felszerelt állásokon várjuk a gépjárműveket és gazdáikat. 1999 Újabb szervizzel bővültünk, az ország fővárosában, egész pontosan a XI. kerületben nyitottuk meg legújabb gumiszervizünket.

Elvárások a jelölttel szemben

b kategóriás jogosítvány

adminisztráció v.ügyfélszolgálat területén szerzett tapasztalat (1-3 év)

önálló munkávégzésre való készség

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

  • - Ügyfél kezelés (kezeli a beérkező ügyfeleket, telefonok fogadás, árajánlat készítés stb.)
  • Számlázás
  • ki és beérkező áruk átvétele/kiadása, leigazolása
  • raktár mozgások rögzítése a programban
  • pénztár kezelés
  • irodai rend fenntartása
  • kapcsolattartás a többi telephellyel
  • kisker ügyféltér marketing anyagokkal való feltöltése
  • kisker promóciók ismerete, alkalmazása, saját márkák ajánlása
  • nagyker stratégiai kérdések alapszintű ismerete