Gumiabroncs szerelő és javító

Munkavégzés helye: Vecsés (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2022. január 26.
Várható kezdés: 2022. január 27.

1991 A Gumiflex Kft. 1991-ben alakult székesfehérvári székhellyel, gumiabroncsok kis- és nagykereskedelmi forgalmazása céljából. 1994 Megnyitottuk pécsi telephelyünket, ahol a gumiabroncs és keréktárcsák kis- és nagykereskedelme mellett gumiszereléssel is foglalkozunk, korszerűen felszerelt állásokon várjuk a gépjárműveket és gazdáikat. 1999 Újabb szervizzel bővültünk, az ország fővárosában, egész pontosan a XI. kerületben nyitottuk meg legújabb gumiszervizünket.

Elvárások a jelölttel szemben

b kat.jogosítvány

önálló munkavégzésre való készség

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Újonnan nyíló gumiszervizünkbe keresünk szerelőket. Jelenleg 5 telephelyen vagyunk jelen az országban és szeretnénk ezt  csapatot  növelni!

Feladatok és tevékenységek
  • szezonális és szezonon kívüli gumiszerelő munkák ellátása
  • műhelyrend fenntartása