Szerszám csoport vezető (pályakezdő gépészmérnökök is)

Munkavégzés helye: Tuzsér (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)
Jelentkezési határidő: 2022. február 01.
Várható kezdés: 2022. február 02.

Csomagolástechnikával foglalkozó cég szerszám csoport vezetőt keres.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Gépészmérnöki végzettség, 1-2 év tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.
  • Ha releváns középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel, és az egyetemet egyéb okok miatt nem állt módodban elvégezni, mi vállaljuk a felsőfokú végzettséged megszerzésének támogatását, és tanulmányaid alatt egy biztos szakmai háttér biztosítását.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok

  • Vezetői szemlélet, néhány fős csapat irányításában való gyakorlat előnyt jelent.
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Feladatok

  • Csoportvezetőként (5-6 fő) koordinálod csoportod működését, és fejleszted a csoport eszköz- és tudástárát;
  • A gyártási terv alapján szükséges szerszámcseréket megtervezed;
  • A meghibásodott alkatrészeket nyomonköveted, gondoskodsz javíttatásukról, cseréjükről;
  • Az egyes cserék és javítások hatékonyságát figyelemmel kíséred és javaslatot teszel azok javítására;
  • Szervezed a külföldi leányvállalatok szakemberei segítségével az alkatrészbeszerzést; a gyárak közötti  alkatrész- és fröccsöntőszerszám átszállításokat, és azok megfelelő dokumentálását.