regionális képviselőket

Hirdetés feladója: Abiol Kft.
Munkavégzés helye: Rácalmás (Fejér megye)
Jelentkezési határidő: 2010. May 20.
Várható kezdés: 2010. June 01.
ABIOL Kft. egészségügyi termékek értékesítésével foglalkozó, dinamikusan fejlõdõ cég hosszú távra keres az ország egész területére regionális képviselõket (Hajdú-Bihar, Csongrád, Gyõr-Moson-Sopron, Baranya megyékbe.)

Elvárások a jelölttel szemben

  • Értékesítõi tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Jó felhasználó szintû számítógép kezelõi ismeretek
  • Motivált, magabiztos személyiség
  • Önálló munkavégzés
  • Saját gépjármû

Előnyt jelent

  • Egészségügyi végzettség
  • Direkt értékesítésben szerezett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás

Feladatok

  • Egészségügyi intézmények, fogorvosok, szakorvosok látogatása az adott területen
  • Új ügyfelek felkeresése, ügyfélkapcsolatok építése, ápolása
  • Orvos látogatások megtervezése és lebonyolítása

Fényképes önéletrajzát várjuk az allas@abiol.hu címre.