Tartalom Menedzser

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2022. március 30.
Várható kezdés: 2022. március 31.

Ingram Micro Magyarország Kft. új csapattagját keresi Tartalom menedzser munkakörben

Elvárások a jelölttel szemben

  • Jó kommunikáció jellemez szóban és írásban
  • Szeretsz és tudsz önállóan dolgozni
  •  A műszaki, programozói vénád elég erős ahhoz, hogy értsd a szakmai híreket
  • Szükséges 2-3 éves marketing vagy web programozói területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek is (MS Office, CMS, ERP).
  • Fontos, hogy el tudj készíteni HTML-ben egy oldalt.
  • Angolul legalább középfokon magabiztos tudással kell rendelkezz, ezt elsősorban írásban fogod használni – írásbeli kommunikációhoz, fordításokhoz, tartalmakhoz.
  • Légy kreatívprecíz

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent a számítástechnikai, IT termékek és szolgáltatások ismerete

Feladatok

  • Weboldalak és aloldalainak menedzselése UI-on és közvetlenül HTML-forráskódon keresztül
  • Hírek, promóciók aloldalainak a létrehozása
  • Reszponzív weboldalak elkészítése
  • Hírlevelek elkészítése
  • Ticketing rendszeren keresztül kapcsolattartás a nemzetközi kollégáinkkal