Junior Környezetvédelmi mérnök/Junior Enviromental engineering

Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2022. június 30.
Várható kezdés: 2022. július 01.

A Waberer’s International Nyrt. Európa vezető nemzetközi komplett kamion rakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében , és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén. A társaság tevékenységei a szabványos raklapos áruk hosszú távú nemzetközi szállítására, belföldi szállításra, száraz- és hűtött áruk tárolására és terjesztésére, valamint nemzetközi közvetítésre terjednek ki. A Waberer’s több mint 2800 darab, átlagosan körülbelül 2 év életkorú nyerges vontatóból álló flottája mintegy 450 millió kilométert tett meg Európa útjain 2019 során. A társaság belföldi logisztikai raktárkapacitása meghaladja a 241 000 m2-t

Elvárások a jelölttel szemben

Okleveles környezetmérnök, környezetkutató, agrármérnök, biológus, ökológus végzettség

•  3-4 Éves szakmai tapasztalat

•  Angol nyelvtudás aktív ismerete szóban és írásban

• „B” Kategóriás jogosítvány (a telephelyek látogatásához pool autót biztosítunk)

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

  • A munkavédelmi, munkabiztonsági tervezési gyakorlatban nemzetközileg elfogadott szabványok, irányelvek ismerete
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat

Feladatok

  • Környezetvédelmi és környezetirányítása eljárások, szabályzatok, utasítások felülvizsgálata, módosítása
  • Környezetvédelmi alapbejelentés és változásjelentések elkészítése
  • Éves és negyedéves környezetvédelmi bevallások, adatszolgáltatások elkészítése és benyújtása a hatóság részére
  • Engedélyek folyamatos figyelemmel kísérése, felülvizsgálata és az ezzel kapcsolatos ügyek intézése
  • Környezetvédelmi mérések szervezése, ütemezése és lebonyolítása
  • A telephelyeken keletkező veszélyes és nem veszélyes hulladékok megfelelő tárolásával, gyűjtésével, szállításával és kezelésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Telephelyek és raktárak rendszeres környezetvédelmi ellenőrzése
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás, ügyintézés
  • Adatszolgáltatás, nyilvántartások vezetése, kimutatások készítése