Értékesítő Munkatárs / Sales Accountant

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2022. július 05.
Várható kezdés: 2022. június 30.

Cégünk a B2B projekt alapú szektorban, főleg nemzetközi cégek számára, inspiratív irodatereket alkot. Fő küldetésünk, hogy jobbá tegyük az emberek életét a munkahelyen. Nemzetközi háttérrel, ügyfélkörrel, évek óta piacvezetők vagyunk a szakmánkban. Fő partnerünk a Steelcase Inc. a világ legnagyobb irodabútor tervezője és gyártója. Cégünk bemutatkozó videóját, az alábbi linken tekintheti meg: https://youtu.be/82w7wPYTdgI

Elvárások a jelölttel szemben

  •  felsőfokú végzettség

o folyékony angol nyelvtudás szóban, írásban. Tárgyalások, prezentációk megtartása angolul.
o magabiztos PC ismeret Excel: táblázatkezelés, adatbázis-kezelés, szűrési funkciók, grafikon, stb., Word, PowerPoint, Outlook,
o B2B-ben (nagy értékű termék vagy szolgáltatás értékesítése) szerzett legalább 2 éves tapasztalat (lehetőleg nemzetközi cégnél), önálló célkitűzésekkel,
o B2B piaci ismeret, NETWORK, információs hálózat, ismeretség, ügyfélkör,
o türelem! a lead megszerzésétől a projekt kivitelezéséig a projekt lefutása 4-5 hónapnál több is lehet,
o empátiás készség (nem eladunk az ügyfélnek, hanem segítünk),
o karizmatikus személyiség, jó megjelenés,
o SIKERORIENTÁLTSÁG / önmotiváltság („ego drive”), vállalkozó szellem,
o rugalmasság, változásokhoz való alkalmazkodás,
o csapatban és rendszerben gondolkodás
o önmenedzselés, feladatok priorizálása,
o vidám, pozitív természet,
o asszertív kommunikáció és motivációs készség.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

  A cég termékeinek, szolgáltatásainak értékesítése, új üzleti lehetőségek bevonása. Piaci lehetőségek figyelése, információk begyűjtése, információs network, hosszú távú kapcsolatok kialakítása, ápolása (potenciális ügyfelek, építészek infó források, kamarai rendezvényeken való részvét stb.), találkozók, prezentációk létrehozása (sok esetben angolul), megszervezése a vállalatvezetőkkel, igazgatókkal, döntéshozókkal, cégünk és missziónk megfelelő színvonalon történő képviselete, az igények hatékony felmérése, befolyásolása (a meg nem fogalmazott igényeké is), akciótervek, stratégia készítése, kreatív megoldások (funkcionalitási és árelemzési feladatok, hely- és téroptimalizálás stb.) kidolgozása a kollégákkal, megoldások látványos prezentálása és annak elfogadtatása 4-12 fős, felső vezetőkből álló hallgatóság előtt, sok esetben angolul, ár képzéshez (akár több 100 mió Ft-os projektek esetében is) szükséges inputok megadása, ár képzés ellenőrzése, követése, ártárgyalások lefolytatása, érvelés, szerződési feltételek ismerete, szerződések megkötése, rendelések véglegesítése, projekt koordinációs feladatok követése (logisztika, szerelés, stb.), ügyféllel történő kapcsolattartás, átadás-átvétel lebonyolítása, az ügyfél elégedettségének biztosítása a projekt teljes lefutása alatt, a rendelések regisztrálása, dokumentálása, after sales – kapcsolattartás az ügyféllel a megkötött üzlet után is, csapatmunka és együttműködés a tervezőkkel, az értékesítés támogatással, a logisztikával, a szerelésvezetőkkel, a pénzüggyel, a projektek egészének hatékonysága érdekében, a projektekben részt vevő team irányítása.