Fullstack Developer

Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2022. június 29.
Várható kezdés: 2022. június 30.

Elvárások a jelölttel szemben

Szakirányú felsőfokú végzettség

• Önálló munka az üzleti igények figyelembevételével

• Jártasság a következő technológiák nagy részében:

• Microservice architecture

• Security + Safety solutions

• Docker

• ASP .Net Core

• REST API

• JavaScript, TypeScript

• Angular / React / other frontend framework

• HTML, CSS

• Bootstrap

• Tapasztalat: 3+ év fejlesztői tapasztalat

• Önálló feladatelemzés, munkavégzés és transzparens kommunikáció

• Csapatban való precíz munkavégzésre képesség és igény

• Rugalmasság

• Angol nyelv stabil használata szóban és írásban.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

 Multiplatform szemlélet

• Git verziókezelő használatában szerzett jártasság

• Azure Cloud experience

• CI/CD ismeretek

Feladatok

A Leopoly a világ vállalatainak fejleszt innovatív szoftver megoldásokat, amellyel olyan
modern technológiák előnyei aknázhatók ki, mint a 3D nyomtatás, 3D szkennelés és a
virtuális valóság.

Leendő munkatársaink az egészségügyi digitalizáció területére csatlakoznak majd, amellyel segítünk jobbá tenni az orvosok és páciensek életét a protézések minél könnyebb személyre szabhatóságával. Fejlesztőink által alkotott termékeink több százezer amerikai felhasználóhoz jutnak el.

Célunk, hogy meghatározó szereplővé váljunk az üzleti, digitális tárgyalkotás és perszonalizációs szolgáltatások piacán. Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

• Microservice architektúrán futó szoftver fejlesztése és karbantartása

• Backend és frontend feladatok

• Szakmai irányítás és konzultáció felhő alapú szoftver üzemeltetésében.

• Magas minőségű kód szállítása figyelembevéve a biztonsági és kódolási irányelveket  is.

• Hatékonyság növelési lehetőségek azonosítása a termék fejlesztéséhez

• Üzleti igények megértése és analízise fejlesztői és technológiai szemmel