Képzési és fejlesztési csoportvezető

Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2022. július 21.
Várható kezdés: 2022. július 22.

A Waberer’s International Nyrt. Európa vezető nemzetközi komplett kamion rakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében , és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén. A társaság tevékenységei a szabványos raklapos áruk hosszú távú nemzetközi szállítására, belföldi szállításra, száraz- és hűtött áruk tárolására és terjesztésére, valamint nemzetközi közvetítésre terjednek ki. A Waberer’s több mint 2800 darab, átlagosan körülbelül 2 év életkorú nyerges vontatóból álló flottája mintegy 450 millió kilométert tett meg Európa útjain 2019 során. A társaság belföldi logisztikai raktárkapacitása meghaladja a 241 000 m2-t.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Releváns felsőfokú képzettség (HR, pedagógia, oktató, andragógia);
  • 3-5 év gyakorlat multinacionális környezet képzési területén;
  • Képzésszervezésben szerzett több éves tapasztalat;
  • E-learning rendszer ismerete, gyakorlat annak használatában és üzemeltetésében;
  • Kommunikációs szintű angol;
  • Haladó excel felhasználó (kimutatások, függvények egymásba ágyazásának ismerete);
  • Tudás és tapasztalat képzési pályázatok menedzselésében.

Szükséges kompetenciák:

  • Határozott, talpraesett fellépés;
  • Jó kommunikációs, szervező- és prezentációs készség;
  • Erős humán menedzsment skill;
  • Önálló, precíz, gyors és hatékony munkavégzés;
  • Eredményorientált szemlélet;
  • Kreativitás.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

  • Totara ismeret;
  • Projektmenedzsment tapasztalat.

Feladatok

  • Kapcsolattartás külső- és belső partnerekkel;
  • Képzési- és fejlesztési stratégia kialakítása;
  • Vállalati képzési terv elkészítése, megvalósítása;
  • Költségfelelősség;
  • Képzési és fejlesztési csoport vezetése;
  • Kapcsolattartás képzőintézményekkel;
  • Kapcsolattartás a szakterületek vezetőivel