Junior IT biztonsági munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2022. július 28.
Várható kezdés: 2022. július 29.

Az Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban, 150 000 munkatársunk áll közel 100 millió ügyfelünk rendelkezésére. A nemzetközi Allianz Csoport tagjaként az Allianz Hungária Zrt. a magyar biztosítási piac piacvezető biztosítója. Számos szakmai elismerés jelzi azt a magas színvonalú munkát, amellyel ügyfeleink rendelkezésére állunk.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Felsőfokú IT-végzettség (IT-biztonsági tanulmányok előnyt jelentenek)
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Általános irodai szoftverek, MS Office programok magabiztos, felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • Jó szervező-, problémamegoldó képesség, gyakorlatias, folyamatszemléletű gondolkodás
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

  • 1-2 éves, hasonló területen, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi terület IT biztonsági, jogi megfelelőségének ismerete
  • IT audit tapasztalat
  • Releváns nemzetközi IT biztonsági vizsga megléte (pl. CISM, CISA, CRISK, CEH)

Feladatok

  • Az információbiztonsági kockázatok nyilvántartása, nyomonkövetése, riportok készítése
  • Allianz módszertan szerinti információbiztonsági kockázatelemzések elvégzése, felhőszolgáltatások megfelelőségének értékelése, dokumentálása
  • Informatikai biztonságtudatosság növelése (pl. oktatások anyagok összeállítása, tréningek megszervezése, megtartása, cikkek írása)
  • Informatikai rendszerekben felmerülő igények informatikai biztonság szempontú engedélyezése.
  • Informatikai szolgáltatással kapcsolatos szolgáltatási (SLA) riportok és szolgáltatási (SLA) szint mutatók ellenőrzése, teljesülésüknek nyomonkövetése, visszacsatolása, anyavállalattal történő kapcsolattartás csoport szintű szolgáltatások esetén
  • Informatikai projektek támogatása