Kárrendező

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2022. augusztus 15.
Várható kezdés: 2022. augusztus 16.

Az Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltató. Több mint 70 országban, 150 000 munkatársunk áll közel 100 millió ügyfelünk rendelkezésére. A nemzetközi Allianz Csoport tagjaként az Allianz Hungária Zrt. a magyar biztosítási piac piacvezető biztosítója. Számos szakmai elismerés jelzi azt a magas színvonalú munkát, amellyel ügyfeleink rendelkezésére állunk.

Elvárások a jelölttel szemben

- Felsőfokú végzettség, vagy releváns 3-4 éves tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
- Kiváló kommunikációs készség, ügyfélcentrikus hozzáállás
- Kiemelkedő problémamegoldó képesség
- Folyamatszemléletű gondolkodás
- Angol nyelvismeret

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

 Biztosítónál, alkusznál, szakértői/jogi irodánál szerzett releváns tapasztalat

Feladatok

- Vállalati ügyfeleink felelősségi (dologi, pénzügyi, személysérülés) kárrendezési folyamatainak menedzselése
- Folyamatos kapcsolattartás és hatékony együttműködés az ügyfelekkel, értékesítő partnerekkel, szakértőkkel, valamint a társterületekkel
- Kárrendezés során felmerülő tapasztalatok visszajelzése termékfejlesztés, a folyamatok és az Ügyfél kockázatainak javítása céljából
- Részvételi lehetőség a helyi és nemzetközi projektekben