Gyártástámogató mérnök

Hirdetés feladója: Career Oppurtinities
Munkavégzés helye: Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)
Jelentkezési határidő: 2022. August 25.
Várható kezdés: 2022. August 26.

A több mint 4000 munkavállalót foglalkoztató cég elektromos kéziszerszámok, kertigépek, valamint az ezekhez tartozó akkumulátorok, illetve famegmunkáló professzionális elektromos szerszámok fejlesztésével és összeszerelésével, továbbá eBike-akkumulátorok gyártásával foglalkozik. 2015 második felétől, a magyarországi Bosch vállalatok közül elsőként a kéziszerszámgyárban indult el az Ipar 4.0 gyártás melyet két évvel később „Ipar 4.0 Szakmai Különdíjjal” jutalmaztak.

Elvárások a jelölttel szemben

 Felsőfokú végzettség műszaki területen
- Középfokú angol vagy német nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel, Power Point)
- Jó problémamegoldó képesség
- Önálló, precíz munkavégzés
- Jó kommunikációs készség

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

- SAP ismerete
- AUTOCAD ismerete
- LEAN redszerek ismerete

Feladatok

Új termékek, gyártósorok telepítése
- Új műszakok betanítása, képzése, a gyártósor technológiai felügyelete
- Gyártás közben fellépő problémák megoldása
- Munkautasítások, műveleti tervek, kapacitásmodellek készítése
- Gyártási folyamatok folyamatos fejlesztése a LEAN elveknek megfelelően
- Együttműködés a támogató osztályokkal
- Gyártási és minőségügyi mutatószámok folyamatos javítása
- Karbantartási folyamatok fejlesztése, karbantartások szervezése
- Dolgozók munkafeltételeinek javítása
- Alapanyag kiválasztásában és jóváhagyásában való részvétel
- Mintagyártások koordinálása, gyártási tapasztalatok dokumentálása
- Gyártósori dokumentáció folyamatos aktualizálása
- Gyártástechnológiához kapcsolódó berendezések meghatározása és részvétel a beszerzésben

banner_mi_allo