Műszaki asszisztens

Munkavégzés helye: Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)
Jelentkezési határidő: 2022. augusztus 22.
Várható kezdés: 2022. augusztus 23.

A több mint 4000 munkavállalót foglalkoztató cég elektromos kéziszerszámok, kertigépek, valamint az ezekhez tartozó akkumulátorok, illetve famegmunkáló professzionális elektromos szerszámok fejlesztésével és összeszerelésével, továbbá eBike-akkumulátorok gyártásával foglalkozik. 2015 második felétől, a magyarországi Bosch vállalatok közül elsőként a kéziszerszámgyárban indult el az Ipar 4.0 gyártás melyet két évvel később „Ipar 4.0 Szakmai Különdíjjal” jutalmaztak.

Elvárások a jelölttel szemben

- Tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás
- Multinacionális vállalatnál szerzett min. 2 év tapasztalat (pl.: projektvezetésben, beszerzésben), ebből min. 1 év Bosch tapasztalat
- Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
- Delegációs készség
- Projektvezetői szemlélet
- Jó kommunikációs készség

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban

Feladatok

- Támogatás a döntéselőkészítésekben
- Megbeszélések (pl: Plant steering meeting) előkészítése, dokumentálása, kommunikálása
- Látogatások szakmai előkészítése
- Kapcsolattartás PT és Bosch központi osztályokkal
- Projektfeladatok ellátása
- Vállalati vagy üzletági elemzések, jelentések készítése és koordinálása