Gyártási minőségbiztosítási mérnök (eBike területre)

Hirdetés feladója: Career Oppurtinities
Munkavégzés helye: Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)
Jelentkezési határidő: 2022. August 24.
Várható kezdés: 2022. August 25.

A több mint 4000 munkavállalót foglalkoztató cég elektromos kéziszerszámok, kertigépek, valamint az ezekhez tartozó akkumulátorok, illetve famegmunkáló professzionális elektromos szerszámok fejlesztésével és összeszerelésével, továbbá eBike-akkumulátorok gyártásával foglalkozik. 2015 második felétől, a magyarországi Bosch vállalatok közül elsőként a kéziszerszámgyárban indult el az Ipar 4.0 gyártás melyet két évvel később „Ipar 4.0 Szakmai Különdíjjal” jutalmaztak.

Elvárások a jelölttel szemben

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Minőségbiztosítási módszerek ismerete és alkalmazása (8D, FMEA, CP, Ishikawa stb.)
- Tettrekészség és alkalmazkodás változó körülményekhez
- Folyamatos fejlődésre törekvés, tanulási vágy
- Önálló döntéshozatali képesség
- Csapatmunkára való hajlandóság
- Magabiztos, határozott fellépés
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, kreativitás

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

- Kéziszerszámok gyakorlati és technológiai ismerete, alapvető geometriai mérési és mechanikai vizsgálatok ismerete

Feladatok

- EBike akkumulátorok sorozatgyártásának támogatása
- Szériagyártásban felmerülő minőségi problémák kezelése
- Termelés aktív támogatása, hibamegelőző intézkedések kidolgozásával
- Minőségügyi problémák hatékony és tartós megoldásában való aktív részvétel, a problémamegoldás koordinálása
- Gyártósori minőségügyi mutatók rendszeres felügyelete, javítóakciók meghatározása, bevezetése
- Gyártási folyamatokkal összefüggő garanciális problémamegoldás
- Gyártást hátráltató alapanyag problémák eszkalálása, válogatási / rework utasítások elkészítése
- Vevői reklamációs esetekben közreműködés a problémamegoldó team-mel
- Folyamatauditok lebonyolítása

banner_mi_allo