Hegesztéstechnikai mérnök

Munkavégzés helye: Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)
Jelentkezési határidő: 2022. augusztus 30.
Várható kezdés: 2022. augusztus 31.

A több mint 4000 munkavállalót foglalkoztató cég elektromos kéziszerszámok, kertigépek, valamint az ezekhez tartozó akkumulátorok, illetve famegmunkáló professzionális elektromos szerszámok fejlesztésével és összeszerelésével, továbbá eBike-akkumulátorok gyártásával foglalkozik. 2015 második felétől, a magyarországi Bosch vállalatok közül elsőként a kéziszerszámgyárban indult el az Ipar 4.0 gyártás melyet két évvel később „Ipar 4.0 Szakmai Különdíjjal” jutalmaztak.

Elvárások a jelölttel szemben

- Felsőfokú műszaki végzettség
- EWE/IWE, EWS/IWS vagy egyéb ellenállás hegesztéssel kapcsolatos végzettség előny
- Hegesztési területen szerzett 1-2 év szakmai tapasztalat előny
- Ellenállás hegesztésben szerzett tapasztalat előny
- Ellenállás hegesztésre vonatkozó szabványok ismerete előny
- Utazási hajlandóság
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

- Hegesztési utasítások kidolgozása és előkészítése belső minősítésre (WPS, WPQR)
- Paraméterek meghatározása analitikus módszerek alkalmazásával (Design of experiment, MiniTab szoftver)
- Munkaterülethez tartozó hegesztő berendezések műszaki felügyelete
- Hibák analizálása, megoldási javaslatok kidolgozása
- Szériagyártás támogatása
- Hegesztési készenlét vállalása