Raktárvezető

Hirdetés feladója: Career Oppurtinities
Munkavégzés helye: Iváncsa (Fejér megye)
Jelentkezési határidő: 2022. July 28.
Várható kezdés: 2022. July 29.

A 2007-es alapítású Masterprint a hazai jelöléstechnikai piac egyik vezető és meghatározó szereplője. Tevékenységi területei a jelöléstechnikai gépek tervezése, gyártása, forgalmazása, üzemben tartása és szervízelése. A neves gyártók által fejlesztett rendszerek értékesítése mellett saját fejlesztéseivel és termékvonalaival is jelen van a piacon.

Elvárások a jelölttel szemben

min. 3 év tapasztalat raktárvezetői területen

B kategóriás jogosítvány

érettségi

Iváncsa vagy környékbeli lakhely

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

  • raktári dolgozók munkájának irányítása, koordinálása, támogatása
  • áruátvétel, raktározás, csomagolás és kiszállítás előkészítése
  • együttműködés a kapcsolódó részlegekkel (gyártás, beszerzés, értékesítés, szerviz)
  • raktári készletek naprakész vezetése, nyomon követése a vállalat irányítási rendszerében készletpontosság fenntartása
  • a készletek tárolásának a precíz, sérülésmentes, átlátható működtetése, FIFO-elv szerint
  • éves és évközi leltár előkészítése és lebonyolítása
  • raktári rendszer és folyamatainak a fejlesztése
  • az épület karbantartásához kapcsolódó ügyintézés