HR Munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2022. augusztus 30.
Várható kezdés: 2022. augusztus 31.

A Waberer’s International Nyrt. Európa vezető nemzetközi komplett kamion rakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében , és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén. A társaság tevékenységei a szabványos raklapos áruk hosszú távú nemzetközi szállítására, belföldi szállításra, száraz- és hűtött áruk tárolására és terjesztésére, valamint nemzetközi közvetítésre terjednek ki. A Waberer’s több mint 2800 darab, átlagosan körülbelül 2 év életkorú nyerges vontatóból álló flottája mintegy 450 millió kilométert tett meg Európa útjain 2019 során. A társaság belföldi logisztikai raktárkapacitása meghaladja a 241 000 m2-t.

Elvárások a jelölttel szemben

  • HR területén szerzett 1-2 év tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség;
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • B kategóriás jogosítvány.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

  • Toborzási és kiválasztási területen szerzett munkatapasztalat (1-3 év)
  • Logisztika, fuvarozás területén szerzett munkatapasztalat;
  • Fizikai toborzásban szerzett tapasztalat.

Feladatok

  • Toborzási és kiválasztási tevékenységek ellátása fizikai és járművezetői területen;
  • Álláshirdetések szerkesztése és feladása;
  • Nyílt napok szervezése;
  • Új belépő munkavállalók beléptetési folyamatának támogatása.
  • A vállalat képviselete állásbörzéken és toborzó rendezvényeken
  • Átképzési program koordinálása
  • Meglévő munkatársi közösség gondozása
  • Átfogó vállalati projektek koordinálása fizikai területen
  • Próbaidős és kilépő beszélgetések megtartása
  • Képzőintézményekkel és HR szolgáltató cégekkel való kapcsolattartás;
  • Kapcsolattartás a szakterületek vezetőivel;
  • Adminisztratív teendők ellátása, toborzási és fluktuációs riportok készítése, elemzése;