Szervizpont mérnök

Hirdetés feladója: Career Oppurtinities
Munkavégzés helye: Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)
Jelentkezési határidő: 2022. August 30.
Várható kezdés: 2022. August 31.

A több mint 4000 munkavállalót foglalkoztató cég elektromos kéziszerszámok, kertigépek, valamint az ezekhez tartozó akkumulátorok, illetve famegmunkáló professzionális elektromos szerszámok fejlesztésével és összeszerelésével, továbbá eBike-akkumulátorok gyártásával foglalkozik. 2015 második felétől, a magyarországi Bosch vállalatok közül elsőként a kéziszerszámgyárban indult el az Ipar 4.0 gyártás melyet két évvel később „Ipar 4.0 Szakmai Különdíjjal” jutalmaztak. A miskolci telephelyen folyamatos kapacitásbővítésnek és fejlesztésnek köszönhetően a gyártás indulása óta kibocsátott termékek darabszáma 2020 végén már meghaladta a 135 milliót. 2021 nyarára elkészült a második gyártócsarnok, így az eddiginél nagyobb területen folytatódik a termelés, bővült a telephely gyártási kapacitása és hatékonysága. Mára nem csupán a cégcsoporton belül, hanem a régióban is meghatározó tényezővé vált, világszerte a Bosch legnagyobb kéziszerszámgyára lett.

Elvárások a jelölttel szemben

- Befejezett műszaki diploma
- Folyékony angol nyelvtudás
- Min 1 év releváns tapasztalat

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

- Ebike akkumulátorokat gyártó gépeken való típusváltás támogatása
- Ebike akkumulátorokat gyártó gépeken termelés zavar elhárítás, támogatás
- TPM rendszer üzemeltetése (karbantartások) fejlesztése
- Megoldások, ötletek a termelés kiesés csökkentésére
- Segítség nyújtás új dolgozók karbantartási feladatainak betanulásában
- Minden egyéb feladat, amellyel a felettese megbízza
- Munkahely rendben és tisztán tartása
- Akkumulátor gyártás karbantartással kapcsolatos feladatok támogatása, problémák megoldása
- Rendszeresített dokumentáció naprakész vezetése
- A veszélyes anyagok előírásnak megfelelő kezelése
- Standardok betartása, fejlesztése
- Munkavédelmi előírások betartása, eltérések jelzése a felettesnek
- Hatékony együttműködés a társosztályokkal