Backend Developer

Munkavégzés helye: Pécs (Baranya megye)
Jelentkezési határidő: 2022. augusztus 30.
Várható kezdés: 2022. augusztus 31.

Az USA-ban alapított Soft Flow fő profilját kezdetben a biotechnológia és a szoftverfejlesztés alkotta. Az évek során elismert kutató-fejlesztő céggé fejlődött. Mára a Soft Flow több mint 70 tehetséges embert foglalkoztat a biotechnológia, a kutatás, az assay fejlesztés, valamint a bioanalitikai szolgáltatások területén. Sikeres stratégiai együttműködésben töltött évek után 2016-ban a dán székhelyű FOSS multinacionális vállalat megvásárolta a Soft Flow-t, mellyel új korszakot nyitott a cég történetében. A Soft Flow egy zöldmezős beruházás keretében teljesen új kutatási és fejlesztési központot épít fel Pécsett. 2019-től a Soft Flow szoftverfejlesztési szolgáltatással támogatja a dán központból működtetett analitikai műszerfejlesztést, 2020-tól pedig a hardware fejlesztés divízió is kialakításra kerül.

Elvárások a jelölttel szemben

- BSc or MSc in software engineering or computer science
- Minimum 2 years’ experience in C#/.NET development
- Solid experience with client/server development
- Good command of English

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

- Experience with .NET Core / .NET 6
- Knowledge of multiple design patterns, SOLID principles
- Experience with cloud application development
- Capability of database development (MSSQL, SQLite)
- Practical knowledge in a visual task management tool like Azure DevOps (or Jira)

Feladatok

- Develop and maintain the instrument software and software platform written in C# .NET 6 (using latest technologies)
- Improve and refactor existing solution to accommodate new requirements and adapt new technologies
- Enhance the architecture to meet the strategic goals of the product
- Extend and evolve APIs to allow easy access for external developers/systems
- Create cloud applications in MS Azure platform (in certain projects)
- Design, implement, test and document the solution
- Deliver quality software, ensure proper test coverage, optimize performance
- Collaborate with Product Owners and domain specialists (located in both Hungary & Denmark) to specify the requirements
- Visualizing your work in an Agile / Scrum context