Vevőszolgálati asszisztens

Hirdetés feladója: Career Oppurtinities
Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2022. December 10.
Várható kezdés: 2022. November 03.

»More quality for your life.« – ez a mottója az LR vállalatcsoportnak, melynek székhelye a vesztfáliai Ahlen városában van. Health & Beauty szakértőként és az aloe vera termékek világszerte legnagyobb gyártójaként most lehetőséget kínálunk neked, hogy üzleti álmaidat megvalósítsd!

Elvárások a jelölttel szemben

- Min. középfokú végzettség
- Pozitív beállítottság
- Kiemelkedő kommunikációs készség
- Kiváló helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
- Feszültségtűrés, asszertív gondolkodásmód
- Ügyfélközpontú magatartás, segítőkészség, empátia
- Terhelhetőség, kitartás
- Precizitás, pontosság, minőségorientáció
- Megbízhatóság, felelősségtudat
- Önálló munkavégzésre való alkalmasság
- Párhuzamos munkavégzés
- Jó együttműködési készség, csapatszellem
- Nyitottság az új dolgok elsajátítása iránt
- Nagyfokú alkalmazkodási készség, rugalmasság
- Word, Excel és Outlook ismeret

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

- Telefonon, írásban történő korrekt felvilágosítás, ügyintézés az ügyfél centrikus szemléletmód megtartásával
- Rendelések felvétele (e-mail, fax, telefon, webshop), számlázása
- Az Ügyfél által jelzett adatváltozások, megrendelésigények és a már meglévő megrendeléseken kért változtatások pontos, körültekintő rögzítése
- Új ügyfelek adatainak számítógépes rögzítése és a kiszolgálási folyamat nyomon követése
- Ügyfelektől érkező hívások, e-mailek fogadása, megválaszolása, ügyfelek igényeinek rögzítése és kezelése
- Együttműködés a cégen belül a társosztályokkal – értékesítés, beszerzés, szállítás
- Ügyfeleinktől érkező reklamációk kezelése telefonon és írásban
- Napi kommunikáció a raktárral
- Kapcsolattartás a partnerekkel
- Eseti problémák megfelelő és hatékony megoldása, kommunikálása a partnerek felé
- Szállítások utókövetése

banner_mi_allo