CNC forgácsoló munkatársat keresünk Kecskemétre!

Hirdetés feladója: BácsWork
Munkavégzés helye: Kecskemét (Bács-Kiskun megye)
Jelentkezési határidő: 2024. January 31.
Várható kezdés: 2023. November 01.

Partnerünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba:

CNC forgácsoló-marógépre

Feladat:

- Műszaki rajz alapján munkadarabok gyártása CNC forgácsoló-marógépen

Elvárások:

- Szakirányú végzettség

- CNC programozási ismeretek

- Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

- Egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat

- Heidenhain vezérlés ismerete

Amit a cég kínál:

- Stabil, hosszú távú munkalehetőség

- Megegyezés szerint utazási/bérlettámogatás

- Modern munkakörnyezet

Munkarend: 2 műszakos munkavégzés

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a bacswork@bacswork.hu e-mail címre, vagy érdeklődjön: Fábián Dorina HR Tanácsadónál a 76/504-870 vagy 30/694-7415-ös telefonszámok valamelyikén a pozíció megjelölésével

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -