Gyakornok

Hirdetés feladója: Xerox Magyarország Kft.
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
A nyomtatási szolgáltatások piacán nagy sikereket elért, amerikai alapítású Xerox magyarországi leányvállalata, a Xerox Magyarország Kft. Kereskedelmi és Marketing területre keres gyakornokokat.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Folyamatban lévõ fõiskolai / egyetemi tanulmányok gazdasági szakirányon
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony a gyakorlat teljes idõtartama alatt
  • Legalább 12 hónapos gyakorlati idõ vállalása heti minimum 32 órában
  • Kiváló angol nyelvismeret
  • Erõs felhasználói szintû számítógépes ismeret (különösen Excel és PowerPoint)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó rendszerezõ, szervezõ készség
  • Jó kommunikációs készség

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Anyanyelvi szint

Feladatok

  • Az osztályok munkájának adminisztratív támogatása
  • Projektekben való részvétel
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Statisztikák, kimutatások, elemzések készítése

Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzzal a hun.hr@xerox.com email címen keresztül a megpályázandó munkakör és a terület (kereskedelem és / vagy marketing) megnevezésével lehet.