Tesztmérnök gyakornok

Hirdetés feladója: Robert Bosch Elektronika Kft.
Munkavégzés helye: Hatvan (Heves megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
Robert Bosch Elektronika Kft. gyakornoki programjára várja jó angol-, és /vagy németnyelv-tudással rendelkezõ felsõfokú nappali tanulmányokat folytató hallgatók folyamatos jelentkezését.

Elvárások a jelölttel szemben

  • folyamatban lévõ villamosmérnöki tanulmányok
  • legalább társalgási szintû német-, és/vagy angolnyelv-tudás
  • felhasználói szintû PC-ismeret
  • határozott, magabiztos fellépés
  • önállóság

Szükséges nyelvismeretek

  • Német - Társalgási szint
  • Angol - Társalgási szint

Feladatok

  • dokumentációk rendszerezése, fordítása, elektronikus formába bevitel
  • statisztikák, kimutatások készítése
  • mérõképességi vizsgálati jegyzõkönyvek készítése új szoftveres környezetben
  • berendezés és mérõeszköz felügyeleti adatbázis kidolgozása
  • flashelõ állomás projekttervének elkészítése, állomás realizálása

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklõdésedet, kérjük, küldd el magyar, illetve idegen nyelvû önéletrajzod az alábbi címre: Robert Bosch Elektronika Kft. 3001 Hatvan, Pf.: 60., Személyügyi Osztály, vagy hr_hatvan@hu.bosch.com Somogyi András részére www.bosch.hu/jobs