Autóvillamossági szerelő

Hirdetés feladója: EJT Kft. Elektronikai és Jármûipari Termékeket Gyártó és Forgalmazó Kft.
Munkavégzés helye: Dévaványa (Békés megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva

Úttisztító berendezések/gépek gyártásával foglalkozó cég
  2fõ autóvillamossági szerelõt keres Dévaványára európai szerviztevékenységek ellátására.

Elvárások:

Szakirányú iskolai végzettség.
Nyugati teherautó szerelésben szerzett tapasztalat (MAN, Volvo, Mercedes)
Utazási hajlandóság szerviztevékenység ellátása miatt.
Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban.

Feladatok:

A cégnél gyártott és Kelet- és Közép-Kelet Európába értékesített gépek helyszíni szervizelése, javítása.

Amit kínálunk:
Biztos, hosszú távú munkavégzés nemzetközi környezetben.
Határozatlan idejû munkavégzés.
Teljes munkaidõ, alkalmazotti jogviszony.
Megállapodás szerinti bér + kiküldetési napidíj, utazás és szállás biztosítása.

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével az alábbi címre, vagy e-mail címre várjuk

EJT Kft.
H-5510 Dévaványa, Eötvös József u. 89.
E-mail: bernadett.seres@ejt.hu (további információ telefonon: +36 66 585 411)

Elvárások a jelölttel szemben

  • Szakirányú iskolai végzettség

Feladatok

  • A cégnél gyártott és Kelet- és Közép-Kelet Európába értékesített gépek helyszíni szervizelése

EJT Kft.