Ingatlan és pénzügyi közvetítő

Hirdetés feladója: OTP Ingatlanpont
Munkavégzés helye: Békéscsaba (Békés megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva

Az OTP Csoport tagja, az OTP Ingatlanpont Kft ingatlanközvetítõ hálózatának Békés megyei irodája, (Békéscsaba, Andrássy út 51.) Békéscsabai, Orosházi, Szarvasi, Szeghalmi lakhellyel rendelkezõ

Ingatlan- és pénzügyi közvetítõket keres.
Legyen részese sikereinknek, csatlakozzon országos hálózatunkhoz!

Feladatok:
• Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerzõdések megkötése
• Bankcsoport saját portfoliójának és a piaci ingatlanok értékesítése
• Pénzügyi termékek értékesítése
• Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
• Ügyletzárások menedzselése
• Aktív közremûködés az adás-vételi szerzõdések elõkészítésében
• Az értékesítési folyamat adminisztrálása

Amit kínálunk:
• Stabil anyagi és szakmai háttér
• Kimagasló jutalék a piacon
• Laptop és telefon biztosítása
• Térítésmentes képzések
• Marketing eszközök és hirdetések támogatása
• Modern irodai háttér és infrastruktúra
• Kedvezményes pénzügyi termékek közvetítésének lehetõsége

Amit várunk:
• Legalább középfokú végzettség
• Kiváló kommunikációs- és meggyõzõkészség
• Megbízható, precíz munkavégzés
• Csapatmunka
• Számlaképesség

Elõny:
• Ingatlanközvetítõi tapasztalat
• Pénzügyi szolgáltatás közvetítõi hatósági vizsga
• Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
Békés megye

Jelentkezés módja: Üzenet küldésben kérjük mellékelje az önéletrajzát.

További információk: Az OTP Ingatlanpont weboldalán.