Pénzügyi asszisztens

Hirdetés feladója: Duna House cégcsoport
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
Duna House cégcsoport Az

Elvárások a jelölttel szemben

  • Középfokú pénzügyi képesítés (képesített könyvelõ)
  • Pénztár kezelési gyakorlat
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (excell)
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó készség
  • Precizitás, megbízhatóság, felelõsségtudat és elhivatottság alapvetõ
  • Dinamikus és határozott fellépés, terhelhetõség

Előnyt jelent

  • Mérlegképes könyvelõi végzettség
  • angol nyelvtudás
  • Legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • ECDL vizsga, informatikai érdeklõdés

Feladatok

  • Teljes körû asszisztensi feladatok végzése
  • Pénztár kezelése
  • A pénzügyi és számviteli munkatársak munkájának operatív támogatása
  • Teljes körû számlázási feladatok végzése számlák kontírozása
  • Pénzügyi kimutatások, nyilvántartások vezetése, elkészítése
  • Kintlévõség kezelés
  • Alvállalkozók elszámolásainak egyeztetése ellenõrzése
  • Beérkezõ számlák alaki és tartalmi ellenõrzése
  • Kapcsolattartás a cégcsoport partnereivel

Pályakezdõk jelentkezését is várjuk!

Fényképpel ellátott magyar és angol önéletrajzát fizetési igény megjelölésével